Poranek z kawą, gazetą i blogiem


Poranek to już nie jest, bo w końcu na zegarze wybiła godzina 12! Ale chcę trochę poopowiadać jak spędzam niedzielne poranki. Często rano nie ma nic w telewizji, na większości kanałów są albo poranne programy typu "Dzień dobry TVN", albo powtórki seriali z minionego tygodnia. Natomiast ja pije pyszną kawę i czytam różne nowości i ciekawostki.Głównie na blogach, ale i w gazetach. Chyba jak większość kobiet lubię czytać różne ciekawostki z życia gwiazd i celebrytów w "ręku". Co wiąże się z brakiem odwiedzin na  portalach plotkarskich. Gdyby ktoś zajrzał za drzwi mojego pokoju, bo tam skrywam ten stojak przeznaczony na różnego typu czytadła, to by się za głowę złapał! Dosłownie pęka w szwach :) 
Kiedyś miałam uwierzcie na słowo, na prawdę dużo kolorowych pism i pewnie jak pamiętacie, na czasie wtedy było "Bravo Girl" :) Miałam chyba każdy numer. Potem zainteresowanie przeszło na magazyny "Glamour" bądź "Cosmopolitan". Ostatnio w moje ręce wpadł najnowszy numer "Women's Health" . Jest w nim dużo ciekawostek odnośnie żywienia, ćwiczeń i zdrowego stylu życia. Uważam, że w niej można o wiele więcej wyczytać niż w wyżej wymienionych pismach. Nie mówię, że są one złe, bo i one mają swoich czytelników i zwolenników, ale w Glamour jest stanowczo za DUŻO reklam.. Owszem magazyny to dobry środek marketingowy, ale jeżeli jest na każdej stronie reklama to to na prawdę zniechęca. 


Koszt tej gazety to 7,99 zł, ale uważam, że treść jest adekwatna do ceny. 
Nie będę opowiadać który artykuł mnie zaciekawił, a który nie. Pozostawiam to Waszej ocenie :) Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Coraz więcej osób rezygnuje z gazet i zasiada przed tym zjadaczem czasu, który nic mu nie daje. Rozumiem, że większość nie ma czasu na czytanie książek, a to błąd, bo każdy z nas powinien wygospodarować sobie choć minimum wolego czasu na czytanie. Zatem, jeśli masz chwilkę to przeznacz ją na książkę bądź gazetę. A ja ze swojej strony serdecznie polecam właśnie tą z powyższych zdjęć :) 


3 komentarze:

 1. Ja jakoś nie wiem... dawno już nie czytałam gazet;P
  przeniosłam się na internet i książki ;)

  Może odblokujesz możliwość obserwowania Cię? Bo widzę, że nie masz tej funkcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam do powrotu do gazet ;)

   PS. Dodałam już tą funkcję, mam nadzieje, że to o tą Ci chodziło ;)

   Usuń
  2. Tak o tą ;)

   Usuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! ;)